Питання/Відповідь

 Вірогідність пошкодження в дорозі надзвичайно мала. Тим більш всі затрати пов'язані з поверненням та обміном товару покриваються за рахунок магазину.
 Ви можете оплатити замовлення онлайн, за допомогою карт MasterCard, Visa, Приват, або при оплаті онлайн перейти у свій кабінет Приват24, або отримати код для оплати у терміналі приватбанку, або готівкою кур'єру при отриманні, якщо ви скористаєтесь адресною доставкою. Також ви можете оплатити грошовим переказом на карту або післяплатою (наложенним) при отриманні на пошті.
 Доставка відбувається перевізником "Нова пошта"
 Так. Кур'єрська доставка перевізника доставить ваш товар за будь-якою адресою в Україні. Вартість розраховується відповідно до тарифів перевізника.
 Механізм практично неможливо почути, його якість на порядок вище звичайних китайських механізмів. Поставки відбуваються із США, ось сайт виробника www.primexusa.com
 Вам потрібно вибрати фото та надіслати його нам за цією  формою. Дизайнер зробить макет та надішле його вам на підтвердження. Індивідуальні замовлення не друкуються БЕЗ підтвердженного замовником макету.
 Надішліть нам посилання на це зображення у формі нижче, та обов'язково вкажіть вашу дійсну електронну адресу, інакше ми не зможемо з вами зв'язатися.
Зателефонувати
Вгору