Шукаєте подарунок?
Зараз на сайті:
72 відвідувачів
Оберіть підкатегорію:

фотошпалери головна

faktura-fotooboev

   Фактура фотошпалер

   Фактурні фотошпалери - краща альтернатива пустим стінам! Наявність фактури на флізелінових фотошпалерах підкреслює об'єм, чого не можуть зробити звичайні шпалери.  Фактурні шпалери наклеюють за допомогою звичайного клею для шпалер, що не потребує специфічних навичок. Пропонуємо Вам переглянути наступні варіанти фактур фотошпалер.

Щільність матеріалу фактурних фотошпалер: 300 гр/м2. Колір: білий

faktura-fotooboev-pesok

   Пісок

   Фотошпалери з фактурою "Пісок" являють собою шпалери з середньозернистим однорідним тисненням. Дана текстура підходить для друку будь-яких зображень та викликає чималий інтерес серед бажаючих прикрасити свої стіни фотошпалерами.

faktura-fotooboev-pil

   Пил

  На відміну від фактури "Пісок", фактура "Пил" має дрібнозернисте тиснення, що придає шпалерам доволі цікаві властивості при відбитті світла та видимості глибини кольору зображення. Здалеку фактура практично не помітна, але дуже приємна на дотик. Друк будь-яких зображень на таких фотошпалерах буде выглядати дуже красиво.

faktura-fotooboev-len

   Льон

   Фактура "Льон" нагадує лляне полотно. Надруковані фотошпалери будуть яскравими та матимуть насичену передачу кольору. Сплетіння нерівних ниточок тканини, що імітують текстуру, утворює цікавий ефект, приваблюючи до себе увагу Ваших гостей.

faktura-fotooboev-givopis

   Живопис

   Фактура, спеціальний вид тиснення, що дозволяє імітувати мазки пензля художника. Друк зображення на таких шпалерах класно передає натуральний колір та відтінки фотографії. Ідеально підходить для оформлення фресок та картин у Вашому интер'єрі. Передає атмосферу творчості та мистецтва. Наділяє Вас почуттям того, що зображення на Вашій стіні тільки-що намальовано.

faktura-fotooboev-shtukaturka

   Декоративна штукатурка

   Декоративна штукатурка - спеціальне тиснення матеріалу шпалер, що використовується для надання поклеєним стінам вигляду оштукатурених і потім розфарбованних маляром. Так як і фактура "Живопис", підходить для зображення фресок та классичних картин. Не дарма ж даний вид тиснення називають ще "Венеціанською штукатуркою" або "Художньою".

Зателефонувати
Вгору